AKTUALNOŚCI WFOŚIGW W KIELCACH
Piątek, 22 Lipiec 2016 12:26
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że zakończone zostały prace Komisji konkursowej konkursu o dofinansowanie  projektu edukacyjnego w ramach ogłoszonego konkursu pn. „Z NATURĄ w sercu - Świętokrzyskie Źródła Wrażliwości”.
Więcej…
 
Czwartek, 14 Lipiec 2016 10:35
Cykl spotkań z gminami województwa świętokrzyskiego z zakresu gospodarki niskoemisyjnej.
 
W dniu 20 czerwca 2016 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Kielcach rozpoczął nową formę aktywności w obszarze ochrony środowiska i działań dla zrównoważonego rozwoju naszego kraju, dotyczącego gospodarki niskoemisyjnej w gminach.
Więcej…
 
Czwartek, 14 Lipiec 2016 08:07
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że od dnia 14 lipca ogłasza nabór nr 3 wniosków dla zadań realizowanych w 2016 roku. 

 
Czwartek, 16 Czerwiec 2016 07:28

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza konkurs o dofinansowanie  projektu edukacyjnego pn. „Z NATURĄ w sercu - Świętokrzyskie Źródła Wrażliwości”.

Przedmiotem konkursu jest przeprowadzenie projektu edukacyjnego na terenie województwa świętokrzyskiego dla nauczycieli, liderów/animatorów edukacji ekologicznej prowadzących edukację ekologiczną w różnych jednostkach na terenie województwa świętokrzyskiego, m.in. takich, jak gminy/powiaty.

Więcej…
 
Czwartek, 19 Maj 2016 10:57
Pierwsze umowy w ramach Programu dla osób fizycznych podpisane
 
W  środę 18 maja b.r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach dwóch beneficjentów z naszego województwa podpisało pierwsze umowy pożyczki w ramach Programu dla osób fizycznych pn. „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza poprzez modernizację indywidualnych kotłowni, zakup i montaż odnawialnych źródeł energii, termomodernizację budynków”.
Więcej…
 
Piątek, 06 Maj 2016 13:37

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza nabór wniosków dotyczących zadań, planowanych do realizacji w 2017 roku przez państwowe jednostki budżetowe, wskazanych w załączonej "Liście zadań do dofinansowania w 2017 roku w ramach rezerwy celowej budżetu państwa"

czytaj... pdf male

 
Piątek, 29 Kwiecień 2016 12:36
 
Ruszył ogólnopolski system doradztwa w zakresie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii

28 kwietnia 2016 r. podczas Konwentu Prezesów Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który odbył się w Solcu-Zdroju, nastąpiło podpisanie Umowy o partnerstwie na rzecz realizacji Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” w ramach poddziałania 1.3.3 Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020. Umowa została zawarta pomiędzy Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a 14 Wojewódzkimi Funduszami Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Województwem Lubelskim.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

System finansowania Ochrony Środowiska w Polsce
Dziennikarze dla klimatu
TworzyMY atmosferę
rozdzielacz1.png
rozdzielacz1.png
Przewodnik dla gmin

statystyka

Odsłon : 546824

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości