AKTUALNOŚCI WFOŚIGW W KIELCACH
Poniedziałek, 01 Sierpień 2016 13:25
 
ZAKOŃCZENIE NABORU WNIOSKÓW W RAMACH PROGRAMU DLA OSÓB FIZYCZNYCH „OGRANICZENIE EMISJI ZANIECZYSZCZEŃ DO POWIETRZA POPRZEZ MODERNIZACJĘ INDYWIDUALNYCH KOTŁOWNI, ZAKUP I MONTAŻ ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII, TERMOMODERNIZACJĘ BUDYNKÓW”
30 września 2016r.
Wznowienie naboru wniosków w ramach ww. Programu planowane jest na styczeń 2017 r.
 

 
Poniedziałek, 01 Sierpień 2016 12:22
Już ponad 50 podpisanych umów.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach począwszy od połowy maja br.  podpisał z mieszkańcami naszego województwa ponad 50 umów pożyczek w ramach uruchomionego w tym roku Programu dla osób fizycznych pn. „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza poprzez modernizację indywidualnych kotłowni, zakup i montaż odnawialnych źródeł energii, termomodernizację budynków”.
Więcej…
 
Piątek, 22 Lipiec 2016 12:26
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że zakończone zostały prace Komisji konkursowej konkursu o dofinansowanie  projektu edukacyjnego w ramach ogłoszonego konkursu pn. „Z NATURĄ w sercu - Świętokrzyskie Źródła Wrażliwości”.
Więcej…
 
Czwartek, 14 Lipiec 2016 10:35
Cykl spotkań z gminami województwa świętokrzyskiego z zakresu gospodarki niskoemisyjnej.
 
W dniu 20 czerwca 2016 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Kielcach rozpoczął nową formę aktywności w obszarze ochrony środowiska i działań dla zrównoważonego rozwoju naszego kraju, dotyczącego gospodarki niskoemisyjnej w gminach.
Więcej…
 
Czwartek, 14 Lipiec 2016 08:07
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że od dnia 14 lipca ogłasza nabór nr 3 wniosków dla zadań realizowanych w 2016 roku. 

 
Czwartek, 16 Czerwiec 2016 07:28

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza konkurs o dofinansowanie  projektu edukacyjnego pn. „Z NATURĄ w sercu - Świętokrzyskie Źródła Wrażliwości”.

Przedmiotem konkursu jest przeprowadzenie projektu edukacyjnego na terenie województwa świętokrzyskiego dla nauczycieli, liderów/animatorów edukacji ekologicznej prowadzących edukację ekologiczną w różnych jednostkach na terenie województwa świętokrzyskiego, m.in. takich, jak gminy/powiaty.

Więcej…
 
Czwartek, 19 Maj 2016 10:57
Pierwsze umowy w ramach Programu dla osób fizycznych podpisane
 
W  środę 18 maja b.r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach dwóch beneficjentów z naszego województwa podpisało pierwsze umowy pożyczki w ramach Programu dla osób fizycznych pn. „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza poprzez modernizację indywidualnych kotłowni, zakup i montaż odnawialnych źródeł energii, termomodernizację budynków”.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

System finansowania Ochrony Środowiska w Polsce
Dziennikarze dla klimatu
TworzyMY atmosferę
rozdzielacz1.png
rozdzielacz1.png
Przewodnik dla gmin

statystyka

Odsłon : 561639

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości