Aktualne informacje dotyczace działalności WFOŚIGW w Kielcach

Czyste Powietrze   start wiosków   facebook

Na stronie czystepowietrze.gov.pl/dla-gmin znajdują się szczegółowe informacje dot. wydawania zaświadczeń w Programie Czyste Powietrze 2.0. Ponadto uruchomiona została specjalna infolinia dla gmin, pod numerem telefonu 22 340 40 90 można zadawać pytania dotyczące programu.


WAŻNY KOMUNIKAT!!!

INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z NADMIERNYM ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ ZACHOROWAŃ ORAZ WYSTĄPIENIEM DUŻEGO RYZYKA UNIERUCHOMIENIA JEDNOSTKI, OD DNIA 21.10.2020 DO ODWOŁANIA WFOŚIGW W KIELCACH ZAWIESZA PRZYJMOWANIE BENEFICJENTÓW  W SIEDZIBIE FUNDUSZU.

BENEFICJENCI BĘDĄ OBSŁUGIWANI TELEFONICZNIE ORAZ ZA POMOCĄ ELEKTRONICZNYCH FORM KORESPONDENCJI.
DOKUMENTY W FORMIE PAPIEROWEJ PRZYJMOWANE BĘDĄ W NIEZMIENIONEJ FORMIE PRZEZ DEDYKOWANĄ SKRZYNKĘ PODAWCZĄ.


OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW DLA BENEFICJENÓW UPRAWNIONYCH DO PODWYŻSZONEGO POZIOMU DOFINANSOWANIA W RAMACH

CZĘŚCI 2 PROGRAMU PRIORYTETOWEGO „CZYSTE POWIETRZE”

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach (dalej: WFOŚiGW) ogłasza, że od dnia 21.10.2020 r. rozpoczęty zostanie nabór wniosków o dofinansowanie dla Beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania


strażLista jednostek OSP zakwalifikowana w ramach dodatkowego naboru "Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych"

 
EKO KINO 1„Szanowni Państwo,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach serdecznie zaprasza na wydarzenia plenerowe pn. „Eko Kino”, które odbędzie się w Kielcach na Placu Artystów w dniu 18 września 2020 roku w godz. 10-17.

Podczas wydarzenia prezentowane będą filmy promujące właściwe postawy ekologiczne w zakresie ochrony przyrody, a także współpracę pomiędzy Rządem RP, Ministerstwem Klimatu, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w zakresie wdrażania programu „Czyste powietrze”, a także innych programów wspólnie wdrażanych.